نرده شاخ گوزنی :

 حفاظ دیوار غرب تهران

حفاظ روی دیوار غرب تهران، ساخت و جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی و نیزه ای در غرب تهران
یکی از روش هایی که باعث جلوگیری از ورود غریبه ها و سارقین به منزل می شود، حفاظ روی دیوار است. نرده ها یا حفاظ روی دیوار از عوامل ایجاد امنیت برای منزل است. البته انتخاب حفاظ مستحکم و نیز دقت در نصب آن از جمله نکاتی است که باید در موقع نرده کشی روی دیوار بدان توجه شود. در انتخاب حفاظ روی دیوار، علاوه بر بودجه، سلیقه مالکان، نوع شکل و ساختار منازل و ساختمان ها، میزان ایجاد امنیت و نیز شکل ظاهری و زیبایی آن مورد توجه قرار می گیرد. در این مقاله قصد آن را داریم تا موضوع حفاظ روی دیوار غرب تهران را مورد بررسی قرار دهیم.

اگر غرب تهران هستید، ساخت حفاظ های ساختمان خود را به ما سفارش دهید

با تلفن 09124199829   حفاظ پنجره غرب تهران تماس بگیرید


انواع حفاظ روی دیوار
در ادامه به معرفی انواع حفاظ های روی دیوار پرداخته ایم که روی دیوارهای مختلف از آن ها استفاده می شود.
حفاظ شاخ گوزنی: یکی از زیباترین نرده های روی دیوار، حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ همان طور که از اسم آن مشخص است همانند شاخ های گوزن است. جنس این حفاظ از آهن بوده و یکی از بهترین نوع حفاظ ها به لحاظ ایجاد امنیت هم محسوب می شود.
حفاظ بوته ای: این حفاظ هم با توجه به نام آن، همانند بوته هایی است که روی دیوار نصب می شود. این نرده ها برای محافظت از اماکنی همانند شرکت ها، مدارس، منازل و باغ ها روی دیوار کشیده می شود.
حفاظ نیزار: این نرده ها هم همانند یک نیزار طراحی و ساخته می شود. امنیت زیاد ایجاد شده این مدل حفاظ روی دیوار به همراه طراحی جالب و کیفیت بالای آن باعث استقبال زیاد مشتریان از آن شده است. این مدل حفاظ برای پنجره ها هم قابل استفاده است.
حفاظ نخل مرداب: یکی از انواع جدید حفاظ روی دیوار، حفاظ نخل مرداب است که شکلی همانند گل لاله دارد. شاخه های این حفاظ در قسمت فوقانی آن به شکل نامرتب ساخته می شود که همین مساله باعث ایجاد امنیت لازم برای ساختمان می شود.
حفاظ لیلیوم: طراحی این مدل حفاظ روی دیوار، به شکل گل لیلیوم است. این حفاظ در بوته هایی که ظاهری همانند گل لیلیوم دارد و به نسبت دیگر حفاظ ها قیمت نسبتا بالاتری هم دارد.
حفاظ نیزه آبشاری: شکل این مدل حفاظ به این صورت است که در آن سرنیزه هایی تیز همانند یک آبشار به طرف پایین بوده و از ورود افراد غریبه و سارقین به درون منزل و ساختمان جلوگیری می کند.

نرده محافظ روی دیوار

 به هنگام انتخاب و خرید حفاظ روی دیوار به کدام ویژگی های آن باید توجه شود؟
جنس حفاظ: اولین ویژگی مهم به هنگام انتخاب یک حفاظ ایمن برای منزل و ساختمان توجه به جنس آن است. حفاظ هایی که در تهران و سایر شهرها استفاده می شود عمدتا از جنس فولاد بوده و از این نظر جنس مرغوبی به حساب می آید.
ارتفاع: نردهایی که روی دیوارها کشیده می شود معمولا ارتفاعی در حدود یک الی یک و نیم متر دارد. ارتفاع حفاظ عامل مهمی در تعیین قیمت آن است. تعیین ارتفاع حفاظ مساله شخصی بوده و به دلخواه انجام می شود.
تراکم شاخه های حفاظ: ویژگی دیگر نرده های روی دیوار که در انتخاب و خرید آن تاثیرگزار است، تراکم شاخه های آن است. تراکم حفاظ از شمار میله های عمودی در هر متر عرض آن محاسبه می شود. تراکم بالا یعنی استفاده از میله های بیشتر که مسلما هزینه خرید و نصب آن هم بیشتر می شود. البته میزان امنیت حفاظی که تراکم میله های آن بالاست، نسبت به حفاظ کم تراکم افزایش می یابد.
مدل حفاظ: همان گونه که در بیان انواع حفاظ شرح دادیم، انواع مختلف حفاظ شامل شاخ گوزنی، بوته ای، نیزار، نخل مرداب، لیلیوم و نیزه آبشاری است.
حفاظ روی دیوار غرب تهران
با توجه به انواع مدل های حفاظ که بیان کردیم و ویژگی هایی که به هنگام انتخاب و خرید آن باید توجه شود، حفاظ روی دیوار غرب تهران نمونه کم نظیری از کیفیت و استحکام از حفاظ های روی دیوار است. حفاظ روی دیوار غرب تهران همان طور که از عنوان آن مشخص است، در مناطق غربی تهران نصب می شود. هزینه این حفاظ در مقایسه با مجموعه های دیگر نسبتا مناسب است. از این رو برای مالکان منازل و ساختمان ها مقرون به صرفه است که این حفاظ را نصب و استفاده کنند. حفاظ روی دیوار غرب تهران در طرح ها و مدل های مختلف با رنگ آمیزی های متنوع عرضه و نصب می شود.

قیمت حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای را می توان یکیز قدیمی ترین نوع حفاظ های روی دیوار دانست که شکل آن از نیزه های سربازان قدیمی گرفته شده است. ساختار این نوع حفاظ به این گونه تشکیل می شود که تعدادی لوله یا میلگرد چهار پهلو به شکل عمودی و موازی هم کنار یکدیگر قرار گرفته است. مزیت این نوع حفاظ در بلندی آن است که همانند سدی مستحکم در مقابل سارقین و افراد بیگانه قرار می گیرد. حفاظ های سرنیزه ای در تمامی منازل و ساختمان ها قابل استفاده هستند و یکی از دلایل پرفروش بودن آن ها در کابرد زیاد آن هاست. این حفاظ ها در انواع مختلفی تولید می شود که مسلما قیمت آن ها هم متفاوت است. در ادامه به بررسی قیمت حفاظ سرنیزه ای پرداخته ایم.


ویژگی های حفاظ سرنیزه ای
مهم ترین ویژگی های این نوع حفاظ را می توان شامل این موارد دانست. به دلیل میلگرد بودن جنس این حفاظ ها، امکان مشخص کردن طرح و رنگ پیش از سفارش وجود دارد. مقاومت و استحکام این نرده ها در نوع خود بسیار یالا بوده و به همین دلیل هم آسودگی خاطر را میان ساکنان ایجاد می کند. دیگر ویژگی این حفاظ در قابل تغییر بودن ارتفاع آن است که با توجه به خواسته های مشتریان قابل تغییر است.
انواع حفاظ سرنیزه ای
در یک تقسیم بندی کلی، حفاظ سرنیزه ای را می توان به سه دسته تقسیم کرد. این حفاظ ها هر یک کابرد خاصی دارند و مشتریان می توانند بنا به نیاز خود آن ها را به آهنگری خریداری کنند. در ادامه به توضیح مختصر هر یک پرداخته ایم.


حفاظ سرنیزه ای از نوع تک نیزه
در این نوع حفاظ سرنیزه ای، نیزه ها به صورت عمودی کنار هم قرار گرفته است و نوک نیزه رو به بالاست. برای محکم قرار گرفتن این نیزه ها، میله هایی به صورت افقی و در فاصله های برابر روی آن ها قرار گرفته است. این نوع نرده های آهنی هم از جهت ارتفاع و هم از جهت عرض آن ها امنیت مطلوبی برای منازل و ساختمان ها ایجاد می کند. دیگر مزیت این حفاظ جذابیت و زیبایی آن است.


حفاظ سرنیزه ای از نوع دو نیزه
این نوع حفاظ از دو نیزه ساخته می شود. این نیزه ها روبروی هم و به دو جهت مخالف خمیده می شود. چنین طرحی از حفاظ مانع از عبور و مرور افراد از هر دو جهت درون و بیرون از منزل و ساختمان می شود. امنیت زیادی که با این حفاظ  مانند حفاظ پنجره ایجاد می شود باعث استفاده های زیادی در اماکن و مناطق نظامی و امنیتی شده است. ظاهر این نوع نرده ها هم همانند تک نیزه ای زیبا و جذاب است که البته با برخی از جزئیات و ریزه کاری ها می توان آن را جذاب تر هم کرد.


حفاظ سرنیزه ای از نوع دو نیزه
این مدل حفاظ در واقع ترکیبی از دو نوع قبلی است. طرح این نرده به این شکل است که علاوه بر این که تک نیزه هایی رو به بالا دارد، دو نیزه خمیده هم دارد. استفاده از این نوع نرده ها در مقایسه با دو نوع قبلی کم تر است، اما امنیت و ایمنی ایجاد شده با این نرده ها فوق العاده است. ساخت این نوع حفاظ دیوار ی نیز توسط این گروه جوشکار سیار انجام میشود. به گونه ای که هیچ راه نفوذی با وجود این حفاظ وجود ندارد و این نوع حفاظ به یکی از بهترین و ایمن ترین انواع نرده های آهنی تبدیل شده است. ارتفاع این نرده قابلیت تغییر دارد و مشتریان بر اساس نیازهای خود می توانند در اندازه های مختلف سفارش دهند.

قیمت حفاظ سرنیزه ای
حفاظ های سرنیزه ای بر خلاف سایر نرده ها، میزان معینی از آهن در آن استفاده می شود که از این لحاظ قیمت آن را می توان کنترل و تنظیم کرد. فاصله میان میله های عمودی این حفاظ مهم ترین بخش آن است. زیرا استفاده زیاد از میله ها و رعایت نکردن فاصله استاندارد، هم به لحاظ کاهش امنیت و هم افزایش هزینه آن تاثیرگزار است. یکی از دلایل سفارش ها و خریدهای زیاد این حفاظ از سوی مشتریان، قیمت مناسب آن است.

حفاظ سرنیزه ای یکی از پرکابردترین انواع حفاظ های روی دیوار محسوب می شود که بسیاری از مالکان ساختمان ها و منازل از آن به منظور تامین امنیت استفاده می کنند. این نوع حفاظ خود به سه نوع تقسیم می شود که هر مدل قیمت متفاوتی دارد. به طور مجموع این نوع حفاظ در مقایسه با دیگر حفاظ ها همانند شاخ گوزنی و بوته ای قیمت پایین تری دارد و همین قیمت متاسب تر باعث استقبال زیاد از سوی مشتریان شده است.